Služby našeho zahradnictví

Projekční ateliér

Projekční činnost vč.grafických návrhů v různých ročních obdobích a v různém stáří porostů. Bohužel jsme limitováni co do objemu prací a nelze vyhovět všem zájemcům.
Pokud potřebujete takovéto služby, objednejte se telefonicky nebo pošlete e-mail.
Tyto kontakty také využijte v případě, že potřebujete Váš problém konzultovat s našimi odborníky.Realizace projektů a následná údržba zahrad a ploch

Realizace vlastních i cizích projektů včetně následné údržby v případě zájmu ze strany zákazníka je samozřejmostí. Bohužel jsme limitováni co do objemu prací a nelze vyhovět všem zájemcům, přednostně provádíme údržbu u dlouhodobě nasmlouvaných zákazníků a v případě volných kapacit i dalších ploch zeleně.
Pokud potřebujete takovéto služby, objednejte se telefonicky nebo pošlete e-mail.
Tyto kontakty také využijte v případě, že potřebujete Váš problém konzutlovat s našimi odborní

Dendrologický průzkum pro firmy a organizace

Dendrologický průzkum v zásadě spočívá v inventarizaci dřevin na určitém území, např. parku. Podrobnost vypracování však záleží jednak na účelu, za jakým je dendrologického průzkumu prováděn, třeba pro povolení ke kácení bzrostlých dřevin. pro návrh sadových úprav). Kromě prostého seznamu vzrostlých dřevin jsou v rámci dendrologického průzkumu zpracovány i údaje související s aktuálním fyziologickým stavem přítomných dřevin a jejich dendrologickou nebo krajinářskou hodnotou.
Zjištěné dendrologické údaje jsou následně zaznamenány do tabulek, které jsou dle potřeby doplněny fotodokumentací a mapovými plány určeného území. potřebného měřítka. Následně bývá určena optimální druhová skladba dřevin pro konkrétní lokalitu. Z tohoto hlediska se klade důraz na domácí původ výsadbových dřevin a místní podmínky, např. mocnost půdního profilu, pH půdy, zamýšlená funkce území, atd. Součástí průzkumu může být i oceňování dřevin prostřednictvím metodik Agentury ochrany přírody a krajiny ČR, tzv. výpočet ekologické hodnoty.

Kácení a řez

Úpravu vzrostlých dřevin především ořezy a prořezy Vám odborně provedeme nebo případně i úplné pokácení při splnění všech zákonem daných podmínek. Pokud potřebujete takovéto služby, objednejte se telefonicky nebo pošlete e-mail. Váš kontakt předáme odborníkovi na tyto práce.
Tyto kontakty také využijte v případě, že potřebujete Váš problém konzutlovat s našimi odborníky.Náš malý Antonio

Nedílnou součástí naší zahradnické práce, jsou i takové činnosti, při kterých je zapotřebí použít i těžší techniku. Náš malý Antonio, jak mu přezdíváme, je opravdový pracant, a to i přesto, že není Čech. Zvládne ve velmi krátké době, srovnat velkou terénní nerovnost nebo třeba naložit kůru a zeminu. Máme k dispozici více přídavných zařízení. Co neumí jsou větší terénní úpravy na ty je potřeba sjednat jiné stroje.
Zeptejte se nás, co všechno umí.

Otevírací doba:

Pondělí ------------------ 09:00 - 14.00 hod.
Úterý --------------------- 09:00 - 14.00 hod.
Středa ------------------- 09:00 - 14.00 hod.
Čtvrtek ------------------ 09:00 - 14.00 hod.
Pátek -------------------- 09:00 - 14.00 hod.
Sobota -------------------------------- zavřeno
Neděle -------------------------------- zavřeno


Dárkové poukázky

pro Vaše blízké, či přátele, si u nás můžete objednat v různých hodnotách. Poukázku sestavíme podle Vašich požadavků.
Informujte se na prodejně.
dárková poukázka

Poskytujeme slevy

pro držitele karty stálého zákazníka a Sphere Card.
Informujte se na prodejně.